/Files/images/emblema_bez_nadpisi_1.png

Про нас

В жовтні 1982 року двері нашого садочка "Сонечко" вперше відчинились для дітей селища Калинівка. Саме тоді й відбулась перша зустріч колективу з їх найпершими вихованцями... Минуло вже 32 роки, а дитсадок працює й нині, випромінюючи таке щире й ніжне материнське тепло.

Висококваліфікований персонал сіє в своїх вихованцях зерна доброти й любові до рідного краю та своєї Батьківщини.Головним сенсом своєї роботи завідуюча нашим садочком Чайка Надія Олександрівна, вважає, що колектив повинен працювати так, щоб діти відчували себе ніби в казці,щоб збагнули, що таке добро і зло, ким є в житті кавалер Помідор, цибуля Порея, баба Яга, Чахлик Невмирущий та інші казкові герої. Дошкільний навчальний заклад "Сонечко" розрахований на 115 місць, в якому, на даний час, функціонує 6 груп(1 група раннього віку та 5 груп дошкільного) та виховується 187 дітей.

Для того, щоб виховати в дітях гармонійно розвинену, впевнену в собі та цілеспрямовану особистість, в ДНЗ "Сонечко" було створено методичний блок та музично-спортивну залу.

/Files/images/781a8c505ba6a62b22bde02e0805ffb7_gallery.jpg

Пріоритетний напрям роботи

“Турбота про здоров`я дітей – це найважливіша праця вихователя Від стану здоров`я, життєдіяльності, Бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, Світогляд,розумовий розвиток,міцність знань, віра в свої сили” Василь Сухомлинський

Наблизити дітей до усвідомлення свого призначення в житті , навчити їх помічати цікаве – важливе завдання , яке стоїть перед працівниками дошкільного закладу. В нашому закладі створено всі умови для виховання ціннісного ставлення дітей до краси навколишнього світу,бажання її примножувати, бути добрішими та людянішими.
Вихователі закладу будують педагогічний процес на принципах дизайн-освіти, що передбачає виховання дошкільників, емоційності змісту навчання, ігрових форм організації занять,підвищення ролі предметно-розважального середовища, що має забезпечувати емоційне та фізичне благополуччя дітей в дошкільному навчальному закладі.
Здоров`я дітей – основне джерело щастя, радості батьків, педагогів, суспільства в цілому.Тому, що кожна родина хоче і прагне бачити своє маля, здоровим і щасливим.
Саме тому, ми обрали фізкультурно-оздоровчий напрямок роботи і всі педагоги нашого закладу працюють над поставленими пріоритетними завданнями. А допомагають нам у цьому здоров`язбережувальні технології, які широко які широко застосовуються у щоденній роботі, вони об`єднають в собі всі напрямки діяльності дошкільного закладу щодо формування, збереження та зміцнення здоров`я дітей і реалізуються через створення безпечного розвивального середовища, екологічно сприятливого життєвого простору,повноцінного медичного обслуговування, харчування оптимізації рухового режиму, системного підходу до формування в дітей ціннісного ставлення до власного здоров`я, дотримання гармонійних, доброзичливих взаємин між педагогами та вихованцями, самими дітьми.
ДНЗ "Сонечко" у навчальному процесі використовує такі навчальні програми як "Українське дошкілля" та "Впевнений старт".

Кiлькiсть переглядiв: 842

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.